článok tipovania

MARTINGALE

ako tipovať

MARTINGALE

Už sme si povedali, ako nenaletieť podvodníkom, minule pár základných rád k tipovaniu no a dnes Vám poviem niečo bližšie k systému ktorý aplikujeme – MARTINGALE.  Tento systém aplikujeme už takmer 2 roky, takže s ním máme bohaté skúsenosti.

 

Keď napíšete do googlu pojem martingale, nájde Vám pár článkov, kde sa dozviete, že tento systém  je síce výnosný, avšak z dlhodobého hľadiska nefunguje. NAOZAJ ? Ako je potom možné, že ho aplikujem s klientmi už takmer 2 roky ? Úplne jednoducho, dozviete sa nižšie.

 

Začnime ale tým, čo to vlastne ten martingale je. Aplikoval sa hlavne na xe, kde však aj podľa mňa nefunguje a možno aj preto má takú zlú povesť. Jedná sa o pomerne jednoduchý systém, kde tipujúci navyšuje vklad pri každej prehre a tento postup opakuje až kým jeho stávka nie je výherná. Príklad : podáte stávku za 5 €, tip je nevýherný a tak druhú stávku podáte za 10 €, pokiaľ je stávka výherná, začínate znovu za 5 €, ak nie, tak podávate za 20 €. Takto opakujete tento kolobeh. Po každej výhre sa Vám vrátia predošlé stávky aj so ziskom.

 

Na xe sa ho ľudia snažili aplikovať hlavne na stávku červená/čierna čo však viedlo skôr či neskôr k bankrotu. Prečo ? Hlavne kvôli kurzu, ktorý je pri xe 2,0 ! Toto je hlavný dôvod, prečo martingale neprináša na xe ovocie a prečo je tak hejtovaný !

 

Určite ťa ale zaujíma prečo sa nám s martingale darí už takmer 4 roky ? Je tu hneď viac dôvodov :

  1. Nepodávame stávky s kurzom 2,0 ako na xe, ale v priemere s kurzom takmer 4 !
  2. Podávame len SOLO stávky, ktoré značne znižujú riziko neúspechu
  3. Vďaka vyšším kurzom nepotrebujeme po neúspešnej stávke násobiť vklad x 2
  4. Začíname od malých vkladov (1 max 2 €) podľa kapitálu, aby sme sa nedostali do vysokých čísiel.
  5. Máme s týmto systémom dlhodobé skúsenosti a vyšperkovali sme ho do dokonalosti

 

 

Verte, že ak máte KAPITÁL, DISCIPLÍNU a TRPEZLIVOSŤ s nami dokážete postupne svoj bank mesiac čo mesiac navyšovať. Nečakajte zázraky, ale buďte si istý, že do mínusu žiadny mesiac nepôjdete !  Máme za sebou 1000-ky tiketov, bohaté skúsenosti a so všetkým Vám na začiatok radi poradíme.

Tu nájdete naše najlepšie tikety, kľudne dajte follow : http://bit.ly/netipujteVYHRAVAJTE

 

Dúfam, že som ti aspoň trošku pozmenil názor na tento zatracovaný systém a budem rád, ak ma v prípade akýchkoľvek otázok budeš kontaktovať.

 

Pekný deň

Tvoj KINGTIPS.sk